Karmy Bento Kronen to dzieło firmy Versele Laga, która od lat działa na terenie Belgii opracowując najlepsze receptury pokarmów i przysmaków dla naszych czworonożnych przyjaciół, nie tylko psów i kotów, ale również gryzoni, królików, fretek oraz ptaków. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością i zdobyły zaufanie wielu klientów. Wśród karm Bento Kronen dla psów można wyróżnić dwie linie produktów: Bento Kronen Happy Life oraz Bento Kronen Nuritional Balance. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Bento Kronen Happy Life

Sucha karma Bento Kronen Happy life należy do karm typu Premium. Standardowy podział produktów tej linii obejmuje karmy dla podstawowych grup wiekowych psów, a więc szczeniąt, dorosłych psów i psów starszych. Karmy te nie są natomiast dzielone według różnych grup wagowych zwierząt. Właściwie każdym produktem z linii Happy Life możemy karmić swojego pupila, bez względu na to, ile waży. Jest jeden mały wyjątek i słowo „mały” nabiera tutaj większego znaczenia. To karmy Happy Life Adult Minii stworzone z myślą o małych rasach.

Nasze psy mogą rozsmakować się w trzech rodzajach karm: z kurczakiem, z jagnięciną oraz z wołowiną. Wersja smakowa z wołowiną jest swego rodzaju fenomenem na rynku psich karm. Występuje, bowiem bardzo rzadko. Niestety, wołowina nie stanowi w tej karmie głównego składnika. Jest raczej dodatkiem do mięsa drobiowego. Podobnie jest w przypadku karmy z jagnięciną. 

Bento Kronen Nuritional Balance

Dla psich koneserów najlepszych karm stworzona została linia Bento Kronen Nuritional Balance, lepsza pod względem jakości od karm Happy Life. W tej linii wybór produktów dla poszczególnych grup wiekowych, ale i wagowych jest ogromny. Co ciekawe, w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych psów zostały w niej ujęte produkty hipoalergiczne. Mięso drobiowe znalazło tutaj zamiennik w postaci jagnięciny oraz łososia. 

Gwarancja wysokiej jakości

Bez względu na to, który rodzaj karmy wybierzemy, możemy mieć gwarancję, że do jego produkcji zostały użyte surowce najwyższej jakości, a formuła została starannie dopracowana. Te karmy z pewnością zaspokoją potrzeby żywnościowe naszych pupili. Psy mogą być zdrowe i silne. Wystarczą odpowiednie działania prewencyjne. Właściwe zbilansowanie posiłków, które zapewniają karmy Bento Kronen z pewnością do nich należą. 

Socialmedia

Warte uwagi

Rodzaje karm Bento Kronen dla kotów

Dziś kot jest jednym z najbardziej lubianych zwierząt domowych. W przeszłości czczony był w Starożytnym Egipcie, a następnie uważany za przedstawiciela sił nadprzyrodzonych przez ludzi...

Panleukopenia u kotów

Łupież u kota