Karmy Bento Kronen stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników psów. Z pewnością wszystkie produkty Bento Kronen zasługują na uwagę, ze względu na swoją wysoką jakość. Stworzyliśmy subiektywny ranking trzech najlepszych karm tej marki. Zaczynamy od trzeciego miejsca na podium:

Miejsce nr 3: Bento Kronen Adult Lamb

Na trzecim miejscu naszego rankingu znalazła się karma Bento Kronen Adult Lamb. Ta specjalnie opracowana dieta powstała na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Karmiąc nią swojego pupila mamy gwarancje, że jego układ nerwowy i odpornościowy otrzymuje solidne wsparcie. To bardzo ważne, bo czasami trudno jest uchronić zwierzę przed różnymi złymi czynnikami zewnętrznymi. Karma została stworzona z myślą o psach wszystkich ras. Zawartość jagnięciny nie tylko poprawia smak i zapach karmy, wzbogaca ją również o wartości odżywcze niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Karma jest łatwo przyswajalna i wpływa korzystnie na układ trawienny. Kwasy Omega 3 i 6 odpowiadają natomiast za zdrową skórę i lśniącą sierść. 

Miejsce 2: Bento Kronen Happy Life Light Adult Energy

Wśród produktów z linii Bento Kronen Happy Life nie mogło zabraknąć karmy dla psów o zwiększonej aktywności. Na drugimi miejscu rankingu wylądowała karma oparta na mięsie z kurczaka i wzbogacona o ryż, brokuły oraz marchewkę, wpływająca na witalność naszego pupila. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wyjątkowo aktywne psy w trakcie ruchu zużywają dwa razy więcej energii, niż ich spokojniejsi bracia. Stąd zwiększone zapotrzebowanie na składniki dostarczające energii. Karma jest nie tylko pyszna, ale i łatwostrawna. Bazą karmy jest białko niezbędne w trakcie przyrostu mięśni. Dzięki wysokiej zawartości protein pies zachowuje zdrową i silną sylwetkę ciała. Niezwykle ważny w diecie psów aktywnych jest również potas, który zapobiega skurczom mięśni i pozwala utrzymać prawidłowy rytm serca. 

Miejsce 1: Bento Kronen Happy Life Light Senior Chicken

Pierwsze miejsce w naszym rankingu należy do Bento Kronen Happy Life Light Senior Chicken, która zapewnia zbilansowane składniki odżywcze psom starszym lub otyłym, dzięki czemu sprzyja utrzymaniu idealnej wagi. Producenci karmy postawili przede wszystkim na odpowiednie proporcje białek i węglowodanów oraz niskokaloryczny skład. Karma pozbawiona jest wszelkich sztucznych surowców, konserwantów i polepszaczy smaku. Niezbędne składniki odżywcze w jej składzie są całkowicie naturalne.

Socialmedia

Warte uwagi

Ranking karm Bento Kronen

Karmy Bento Kronen stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników psów. Z pewnością wszystkie produkty Bento Kronen zasługują na uwagę, ze względu na swoją wysoką jakość...

Nowotwór skóry u psa

Łysienie kotów