Czy martwisz się o zdrowie swojego pupila? Chcesz, aby jego dieta była dobrze zrównoważona? Najważniejsze jest dla Ciebie jego dobre samopoczucie i funkcjonowanie w środowisku? Każdy właściciel, który kocha swojego zwierzaka, z pewnością twierdząco odpowie na te pytania. Chcąc zapewnić swoim pupilom najlepszą opiekę, powinniśmy używać jedzenia, które dostarczy im wartościowych składników odżywczych. Żywność Bento Kronen została opracowana w taki sposób, aby dać zwierzęciu wszystko, czego potrzebuje. Specjalnie stworzona dieta, oparta na naturalnych składnikach, dba o rozwój układu nerwowego i wspomaga układ odpornościowy. Pozwala zwierzęciu cieszyć się długim, zdrowym i aktywnym życiem.

Bo jakość jest najważniejsza

Kupując produkty wysokiej jakości, możemy być pewni, że są one bezpieczne i zdrowe dla naszych pupili. Karmy Bento Kronen podlegają restrykcyjnej kontroli jakości. Dotyczy to każdego etapu produkcji i dystrybucji, od wyboru surowców, po dostarczenie gotowych już karm do finalnych odbiorców. Do produkcji karm wykorzystywane są wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości. Kupujący karmy dla zwierząt powinni zdawać sobie sprawę z tego, że między poszczególnymi surowcami mogą zachodzić spore różnice. Firma Versele Laga, która jest producentem Bento Kronen bardzo rygorystycznie podchodzi do kryteriów jakościowych, a każda dostawa surowców podlega dokładnym badaniom w laboratoriach firmy. 

Co wpływa na jakość karm Bento Kronen?

Skład surowcowy karm Bento Kronen nie jest dziełem przypadku. To wynik intensywnej pracy weterynarzy i dietetyków zatrudnianych w Versele Lage. Zaawansowane badania naukowe zarówno nad samymi surowcami, jak i ich składem i proporcjami pozwoliły stworzyć produkty cenione przez właścicieli wszystkich czworonogów. Warto wspomnieć, że fabryki, w których wytwarzane są karmy Bento Kronen wyróżniają się nowoczesnością i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Standardy obowiązujące w branży są wysokie. Ale kryteria jakości stosowane przez Versele Laga są o wiele surowsze. 

Na jakość karm Bento Kronen wpływają z pewnością również odpowiednie opakowania. To one w znacznej mierze przyczyniają się do zachowania wysokiej jakości produktów. Nowatorska technologia FreshPack umożliwia pakowanie bez użycia tlenu, za to z wykorzystaniem azotu. Stopień ochrony produktu jest, zatem bardzo wysoki. 

Socialmedia

Warte uwagi

Cukrzyca u kotów

Pojawiająca się u zwierzaków cukrzyca zalicza się do niebezpiecznych schorzeń przewlekłych. Niestety, nie udaje się jej wyleczyć. Kiedy się okaże, że nasz kot na nią zachoruje, to jego...