Czy martwisz się o zdrowie swojego pupila? Chcesz, aby jego dieta była dobrze zrównoważona? Najważniejsze jest dla Ciebie jego dobre samopoczucie i funkcjonowanie w środowisku? Każdy właściciel, który kocha swojego zwierzaka, z pewnością twierdząco odpowie na te pytania. Chcąc zapewnić swoim pupilom najlepszą opiekę, powinniśmy używać jedzenia, które dostarczy im wartościowych składników odżywczych. Żywność Bento Kronen została opracowana w taki sposób, aby dać zwierzęciu wszystko, czego potrzebuje. Specjalnie stworzona dieta, oparta na naturalnych składnikach, dba o rozwój układu nerwowego i wspomaga układ odpornościowy. Pozwala zwierzęciu cieszyć się długim, zdrowym i aktywnym życiem.

Bo jakość jest najważniejsza
Kupując produkty wysokiej jakości, możemy być pewni, że są one bezpieczne i zdrowe dla naszych pupili. Karmy Bento Kronen podlegają restrykcyjnej kontroli jakości. Dotyczy to każdego etapu produkcji i dystrybucji, od wyboru surowców, po dostarczenie gotowych już karm do finalnych odbiorców. Do produkcji karm wykorzystywane są wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości. Kupujący karmy dla zwierząt powinni zdawać sobie sprawę z tego, że między poszczególnymi surowcami mogą zachodzić spore różnice. Firma Versele Laga, która jest producentem Bento Kronen bardzo rygorystycznie podchodzi do kryteriów jakościowych, a każda dostawa surowców podlega dokładnym badaniom w laboratoriach firmy. 

Co wpływa na jakość karm Bento Kronen?
Skład surowcowy karm Bento Kronen nie jest dziełem przypadku. To wynik intensywnej pracy weterynarzy i dietetyków zatrudnianych w Versele Lage. Zaawansowane badania naukowe zarówno nad samymi surowcami, jak i ich składem i proporcjami pozwoliły stworzyć produkty cenione przez właścicieli wszystkich czworonogów. Warto wspomnieć, że fabryki, w których wytwarzane są karmy Bento Kronen wyróżniają się nowoczesnością i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Standardy obowiązujące w branży są wysokie. Ale kryteria jakości stosowane przez Versele Laga są o wiele surowsze. 

Na jakość karm Bento Kronen wpływają z pewnością również odpowiednie opakowania. To one w znacznej mierze przyczyniają się do zachowania wysokiej jakości produktów. Nowatorska technologia FreshPack umożliwia pakowanie bez użycia tlenu, za to z wykorzystaniem azotu. Stopień ochrony produktu jest, zatem bardzo wysoki. 

Ambroży fusion

opis autora

Socialmedia

Warte uwagi

Karmy Bento Kronen dla szczeniąt

Firma Versele Laga, produkująca doskonałej jakości karmy Bento Kronen w szczególny sposób dba o szczeniaki. Produkty Bento Kronen można podzielić na dwie kategorie: Bento Kronen Happy Life...

Łupież u kota

Koci katar

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .