Firma Versele Laga, produkująca doskonałej jakości karmy Bento Kronen w szczególny sposób dba o szczeniaki. Produkty Bento Kronen można podzielić na dwie kategorie: Bento Kronen Happy Life oraz Bento Kronen Nuritional Balance. Zarówno jedna, jak i druga linia produktów obejmuje karmy dedykowane szczeniakom.

Bento Kronen Happy Life Junior Chicken 

Dzięki surowcom wysokiej jakości, całkowicie naturalnym, karma Bento Kronen Happy Life Chicken przyciągnie do misek nawet największych psich niejadków. Karma posiada zbilansowany skład, w którym dominują proteiny oraz wszelkie substancje odżywcze potrzebne psom na etapie wzrostu. Dodatkowo zawiera lecytynę, która doskonale wpływa na przemianę tłuszczową. Zawdzięczamy jej również zdrową i błyszczącą sierść naszych pupili. Ta karma to natura w czystej postaci, bez jakiejkolwiek chemii. Nie znajdziemy w niej sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. 

Produkty dla szczeniaków z linii Bento Kronen Nuritional Balance

Produkty z tej linii można podzielić według wagi psów. Możemy zaopatrzyć się w Karmy Bento Kronen dla szczeniąt ras małych, średnich, dużych i olbrzymich. Warto wspomnieć, że charakteryzują się one wyższą jakością, niż należące do klasy Premium karmy Happy Life. 

Specjalnie z myślą o najmniejszych rasach stworzono Bento Kronen Mini Growth. Karma jest w stanie zaspokoić potrzeby żywieniowe najmniejszych psiaków na wczesnym etapie rozwoju. Niektóre szczeniaczki trudno jest nakłonić do jedzenia. Dzięki małemu rozmiarowi krokiecików i fantastycznemu aromatowi jest chętnie zjadana przez psy

Bento Kronen Medium Growth zwiera wszelkie składniki odżywcze, których nasz pupilek potrzebuje, aby zdrowo się rozwijać. Przeznaczona jest dla ras średnich i pozwala uniknąć niedoborów pokarmowych, które na tym etapie rozwoju mogą być bardzo niebezpieczne.

Dla szczeniąt większych ras przewidziana jest karma Bento Kronen Maxi Growth. Jej producenci pochylili się przede wszystkim nad zdrowym rozwojem stawów, wzbogacając karmę o glukozaminę i siarczan chondroityny.

Na specjalną uwagę, jeżeli chodzi o dietę zasługują szczenięta ras olbrzymich. To dla nich produkowana jest karma Bento Kronen Mega Growth. Za sprawą kontrolowanej zawartości energetycznej karma doskonale sprawdza się w wydłużonym okresie wzrostu. Wspomniana już chodroityna w połączeniu z rozmaitymi minerałami gwarantuje zdrowe kości oraz stawy. 

Socialmedia

Warte uwagi

Zespół ogona końskiego

U niektórych piesków występuje takie schorzenie, jak zespół końskiego ogona. Tą potoczną nazwą określamy tzw. „objawy neurologiczne”, rozwijające się na skutek upośledzenia...