Karmy Bento Kronen Premium charakteryzuje łatwostrawność oraz wysoka jakość. Możemy z łatwością dostosować je do wieku i aktywności naszego pupila. Skład jest bardzo bogaty i dokładnie opracowany. Znajdziemy tutaj wszelkie niezbędne składniki odżywcze, a wśród nich białka, aminokwasy, tłuszcze, błonnik pokarmowy, a także witaminy i minerały, których niedobór mógłby spowodować poważne konsekwencje zdrowotne. Dzięki Bento Kronen nasz kot może dobrze rozwijać się i być zdrowy na każdym etapie swojego życia. 

Co zawierają karmy Bento Kronen?

Skład surowcowy karmy Bento Kronen podlega ścisłej kontroli jakości. Podstawą jest mięso drobiowe, które dostarcza kotu protein. Z myślą o zdrowiu flory jelitowej skład karm został uzupełniony o frukto-oligosacharydy. Naturalne włókna pozwalają z kolei uniknąć odkładaniu się w układzie trawiennym kulek futra. Zadbano również o drogi moczowe kotów poprzez obniżoną zawartość magnezu. Karmy Bento Kronen nie zawierają natomiast żadnych barwników, konserwantów i środków wzbogacających aromat, a jedynie naturalne przeciwutleniacze. Nie chcemy przecież karmić naszych kotów chemicznymi ulepszaczami. Produceni Bento Kronen Premium pochylili się również nad komfortem właścicieli. W składzie karm znajduje się ekstrakt z jukki, który skutecznie zmniejsza brzydki zapach kocich odchodów. 

Bento Kronen Kitten – specjalnie dla kociąt

Naszym kociętom możemy podawać karmę Bento Kronen Kitten. Będzie to dla nich kompletna i pełnowartościowa dieta. Etap wzrostu kota jest kluczowym momentem dla jego zdrowia w przyszłości. Zadbajmy, więc, o to, aby dostarczyć naszemu pupilowi wszelkich potrzebnych składników odżywczych. Jest to konieczne, aby kości, uzębienie oraz tkanka mięśniowa rozwijały się prawidłowo. Rosnąc, kot potrzebuje diety szczególnie odżywczej. Ważna jest szczególnie duża zawartość białek zwierzęcych. To paliwo dla wzrostu organizmu. Bento Kronen oparta na proteinach z kurcząt zapobiegnie wszelkim niedoborom protein. Duża zawartość energetyczna umożliwi naszym kociętom aktywne życie, pełne zabaw. Fakt, że ta sama karma polecana jest kotkom ciężarnym i karmiącym mówi sam za siebie. 

Kocięta zasługują na szczególną uwagę swoich właścicieli. W tym decydującym o ich zdrowiu okresie, warto zrobić wszystko, aby kot był właściwie odżywiony. Karmy Bento Kronen Kitten to z pewnością dobry wybór. 

Socialmedia

Warte uwagi

Zespół ogona końskiego

U niektórych piesków występuje takie schorzenie, jak zespół końskiego ogona. Tą potoczną nazwą określamy tzw. „objawy neurologiczne”, rozwijające się na skutek upośledzenia...